Wysoko wykwalifikowana kadra medyczna
Nasi lekarze, ratownicy medyczni i pielęgniarki są uznanymi praktykami, specjalistami w swoich dziedzinach.
Wyspecjalizowany sprzęt najwyższej jakości
Wyposażenie zgodnie z rozporządzeniem prezesa NFZ (nie tylko nosze).
Wieloletnie doświadczenie
Wiedza teoretyczna - prowadzimy szkolenia pierwszej pomocy oraz kursy KPP oraz umiejętności praktyczne kadry medycznej.
Bogato wyposażona flota ambulansów
Mercedes Sprinter, Volkswagen T5, Toyota Land Cruiser oraz Motocykl BMW R1200 GS.

Zdrowie lub życie bliskiej Ci osoby jest zagrożone i potrzebujesz transportu medycznego chorego?

Wszystkie ambulanse w naszej flocie posiadają homologacje dla ambulansów drogowych typu B i C według EN PN 1789 i są wyposażone zgodnie z rozporządzeniem prezesa NFZ.   Sprawdź nasz wyposażenie lub zadzwoń +48 502 575 443 aby dowiedzieć się kto już nam zaufał (poznać nasze referencje).

karetka na moście

Świadczymy usługi związane z transportem medycznym w Jeleniej Górze oraz na terenie całej Europy. Polega on na przetransportowaniu pacjentów w stanach zagrażających zdrowiu, życiu, lub innych nagłych sytuacjach. Pojazd, którym przewożeni są pacjenci wyposażony jest w taki sam sprzęt jak karetka Pogotowia, dzięki czemu znajdujący się w niej ratownicy medyczni w razie konieczności mogą udzielić pomocy. Pełnią oni nadzór nad pacjentem, monitorując jego stan wykorzystując najwyższej jakości sprzęt medyczny.

Realizujemy transport medyczny krajowy. Oznacza to, że mogą nam Państwo zlecić przewiezienie pacjenta do odległych szpitali, centrów, domów seniora i innych placówek. Nasi ratownicy medyczni mają wieloletnie doświadczenie w zawodzie, dzięki czemu wiedzą, jak odpowiednio zająć się pacjentem, by zapewnić mu bezpieczeństwo oraz komfort psychiczny. Nasze pojazdy spełniają najwyższe wymogi zawarte w aktach prawnych określających zasady prowadzenia tego rodzaju działalności.