Jeśli tylko potrzebujesz zabezpieczenia medycznego imprezy, którą organizujesz, niezależnie od jej charakteru i miejsca – zajmiemy się tym od początku do końca.

W swojej ofercie posiadamy:

  • karetkę typu S (lekarz, dwóch ratowników medycznych / pielęgniarka),
  • karetka typu P (dwóch ratowników medycznych / pielęgniarka),
  • karetka 4×4 typu P (dwóch ratowników medycznych / pielęgniarka),
  • quad (ratownik medyczny / ratownik kpp),
  • motocykl (ratownik medyczny),
  • pieszy patrol (ratownik kpp),
  • punkt medyczny – namiot (lekarz / ratownik medyczny / pielęgniarka / ratownik kpp).

Flota z bogato wyposażonymi (na stałe) ambulansami (Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter, Volkswagen T5, Toyotę Land Cruiser, Quad i Motocykl BMW R1200 GS) oraz co najważniejsze wysokowykwalifikowanym zespołem lekarzy, ratowników i pielęgniarek.

Punkt pomocy medycznej, może być obsługiwany przez lekarza, ratownika medycznego czy pielęgniarkę. Na jego wyposażeniu są łóżka polowe, sprzęt medyczny służący do ratowania życia jak na przykład defibrylator, środki opatrunkowe i podstawowe leki.

Potwierdzeniem naszych kompetencji może być stała współpraca między innymi z Festiwalem Rowerowym organizowanym w Szklarskiej Porębie, czy też z Automobilem Karkonoskim. Kolejny rok z rzędu, nasza  firma dbała o bezpieczeństwo uczestników, gości oraz widzów Rajdu Karkonoskiego. W skład Floty zabezpieczającej to międzynarodowe wydarzenie wchodziło: 6 karetek specjalistycznych z lekarzami na pokładzie oraz 2 karetki paramedyczne z ratownikami medycznymi.

Posiadając AED dla patroli pieszych możemy zapewnić oprócz zabezpieczenia w formie ambulansu, dodatkowo lub opcjonalnie zabezpieczenie w postaci ratownika medycznego, kpp czy  pielęgniarki wyposażonych w torbę R1 i AED.

Informujemy, że zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia przedstawionymi w piśmie z dnia 08.02.2017r. wymagania sprzętowe i osobowe wobec podmiotu realizującego zabezpieczenie medyczne imprezy masowej powinny być zgodne z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 6 lutego 2012r. w sprawie minimalnych wymagań dotyczących zabezpieczenia pod względem medycznym imprezy masowej.

Udzielanie świadczeń zdrowotnych w trakcie imprezy masowej jest wykonywaniem działalności leczniczej. Jednostkami wykonującymi działalność leczniczą są jednostki wpisane do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą prowadzonego przez Wojewodę Dolnośląskiego.
Nasza firma od wielu lat jest wpisana do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą oraz spełnia wszystkie wymogi określone we wskazanym powyżej Rozporządzeniu Ministra Zdrowia.

Jesteśmy w stanie obsłużyć każde wydarzenie!

Niezależnie, czy będzie to event kulturowy, rozrywkowy, czy związany ze sportami ekstremalnymi odbywający się w trudnych warunkach (na lądzie i na wodzie) – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Tak wyglądało zabezpieczenie Bike Week w Szklarskiej Porębie