Mycie detailingowe
To szczegółowe i wieloetapowy proces czyszczenia z zewnątrz oraz wnętrza pojazdu.
Powłoki ceramiczne
Zapewniające warstwę ochrony lakieru, która jest trwała przez okres od 1 roku do nawet 5 lat lub więcej lat .
Renowacja lakieru
Zabieg ten ma na celu usunięcie z powłoki lakieru wszystkich powstałych podczas użytkowania zarysowań, wżerów czy zmatowień.
Przygotowanie pojazdu do sprzedaży
Wieloetapowy proces czyszczenia wnętrza pojazdu oraz korekcji lakieru.

TELEFON: 881-535-001

 

Detailing wnętrza

To szczegółowy i wieloetapowy proces czyszczenia wnętrza pojazdu. Gruntownemu czyszczeniu poddajemy kratki nawiewów, słupki, obudowy foteli i pasów, wnęka koła zapasowego, okładziny pedałów, przestrzenie między fotelami, schowki oraz deska rozdzielcza,  które w pierwszej kolejności są dokładnie oczyszczane a następnie konserwowane przy użyciu profesjonalnych kosmetyków samochodowych.

Ostatnim elementem prac we wnętrzu pojazdu, jest ozonowanie dzięki któremu kabina pojazdu jest wolna od alergenów, drobnoustrojów czy nieprzyjemnych zapachów. Koszt: od 80zł netto. Czas pracy: 45 minut.

  1. Pranie tapicerki i czyszczenie skóry

Detailing wnętrza możemy poszerzyć również o pranie i konserwację elementów tapicerowanych wykonanych z materiału, oraz czyszczenie skóry, alcantary czy weluru. Nasze doświadczenie pozwala również na skuteczne i bezpieczne usunięcie zabrudzeń z delikatnych materiałów stosowanych na podsufitce czy z pasów bezpieczeństwa.

  1. Ozonowanie

Ostatnim etap prac we wnętrzu pojazdu, to ozonowanie które poprzez swoje właściwości zwalcza drobnoustroje i alergeny, a także usuwa nieprzyjemny zapach, w tym głównie dym papierosowy i inne.

Detailing zewnętrzny

  1. Mycie detailingowe
  2. Usługi dodatkowe (usuwanie smoły, żywic, klejów, metali)

Mycie detailingowe to wieloetapowy i szczegółowy proces znacząco różniący się od tradycyjnego mycia ręcznego. To kompleksowy proces mycia pojazdu. Polega na użyciu w pierwszej kolejności aktywnej piany o właściwym pH dla danego pojazdu, a następnie umyciu pojazdu szamponem przy użyciu bezpiecznej metody „na dwa wiadra”, która w połączeniu z dedykowanymi kosmetykami i akcesoriami detailingowymi eliminuje powstawanie zarysowań. Metoda ta jako jedyna jest w pełni bezpieczna dla stosowanych obecnie lakierów. Sam proces suszenia odbywa się wyłącznie przy użyciu sprężonego powietrza i delikatnych mikrofibr.

Z biegiem użytkowania pojazdu w występujących warunkach atmosferycznych, pojawiają się również trwałe osady – smoła, lotna rdza, żywice i soki z drzew, osady mineralne, których nie sposób usunąć tradycyjnym myciem. W celu ich usunięcia stosując dedykowane środki chemiczne, glinki oraz deironizery i inne, jesteśmy w stanie bezpiecznie oczyścić pory lakieru z przywartych do niej osadów i przygotować tym samym powierzchnie do zastosowania powłok ochronnych, takich jak woski, powłoki ceramiczne oraz ochronne folie PPF.

Powłoki ceramiczne

Powłoki ceramiczne to szczytowe osiągnięcie w dziedzinie powłok ochronnych, zapewniające warstwę ochrony, która jest trwała przez okres od 1 roku do nawet 5 lat lub więcej lat niezwykle trwałej ochrony przy odpowiedniej konserwacji i regularnym przeglądom przez wykwalifikowane studia detailingowe. Powłoki te utrzymają powierzchnię samochodu, będą łatwe do czyszczenia oraz utrzymają połysk i głębię przez cały okres użytkowania powłoki.

Po zainstalowaniu przez wyszkolonego i certyfikowanego specjalistę, powłoki ceramiczne są w chwili obecnej jednym z najlepszych sposobów zabezpieczeń lakieru Twojego samochodu.

Technologia chemiczna ciągle się zmienia i ulepsza, my również. Oferta powłok ceramicznych stosowanych w  naszej firmie stale się rozwija, aby zapewnić klientom najlepszą trwałość, połysk i ogólne rezultaty ich powłok  ceramicznych. Divemed Garage Detailing będzie oferować wyłącznie produkty, które osobiście testujemy, w które wierzymy i które chcemy zastosować w naszych własnych pojazdach.

Obecnie w Divemed Garage Detailing oferujemy powłoki ceramiczne wiodących producentów takich jak Gyeon, Gtechniq, Carpro, Aqua, (na życzenie klienta dostępne również inne powłoki, ceramiczne, kwarcowe i grafenowe). Wszystkie powłoki ceramiczne przed ich aplikacją będą wymagały pewnego stopnia korekty lakieru, aby zapewnić najlepsze wyniki.

WOSKOWANIE

Każdy lakier po oczyszczeniu powinien zostać zabezpieczony. Jest wiele możliwości zabezpieczenia lakieru przed warunkami atmosferycznymi i czynnikami zewnętrznymi. Jedną z najprostszych form stosowanych w tym celu jest aplikacja wosku. Istnieje szereg zabezpieczeń polimerowych, syntetycznych i naturalnych które dobieramy indywidualnie do danego rodzaju lakieru oraz pory roku i zastosowania. Okresowe konserwowanie powłoki lakierniczej, pozwala nie tylko podnieść walory estetyczne naszego pojazdu, ale również dzięki uzyskanej śliskości ułatwi nam codzienną pielęgnację.

Folie ochronne PPF

Usługa montażu folii ochronnych to w chwili obecnej najwyższy wariant ochrony lakieru. Oferujemy montaż folii ochronnych Paint Protection Film (PPF) najlepszych producentów CLEAF, PREMIUM SHIELD.

Folia poliuretanowa zaprojektowana w celu mechanicznej ochrony lakieru o grubości około 150 – 200 mikronów, pozwala na skuteczną ochronę przed powstawaniem najbardziej inwazyjnych dla lakieru uszkodzeń. Folia PPF jako jedyna ochroni lakier przed odpryskami od kamieni, piaskowaniem, głębokimi zarysowaniami, otarciami parkingowymi, a także stworzy nieprzerwaną barierę dla agresywnej chemii i ptasich odchodów. Stosowane przez nas folie ochronne PPF posiadają specjalną warstwę o właściwościach samoregenerujących.

NIEWIDZIALNA WYCIERACZKA

To powłoka aplikowana na oczyszczoną i przygotowaną szybę, pozwalająca przyspieszyć zrzut wody podczas jazdy oraz ułatwi widoczność podczas jazdy w złych warunkach atmosferycznych. Przy odpowiedniej prędkości pojazdu powłoka wykazuje na tyle silne właściwości odpychające wodę, że praktycznie nie ma konieczności używania wycieraczek samochodowych podczas jazdy w deszczu.

 

Renowacja lakieru

Renowacja lakieru to wieloetapowy proces wymagający dużych umiejętności od detailera, dający  jednak najbardziej spektakularne wizualne efekty podczas pracy przy samochodzie. Zabieg ten ma na celu usunięcie z powłoki lakieru wszystkich powstałych podczas użytkowania zarysowań, wżerów, zmatowień, śladów po ptasich odchodach oraz hologramów, które sprawiają, że kolor samochodu traci głębię. Sposób odnowy lakieru proponowany przez nas jest procesem w pełni bezpiecznym i trwałym, a jego efekty są niesamowite

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom podzieliliśmy ofertę korekty lakieru samochodowego na kilka usług:

  1. Korekta ONE STEP – podczas tego procesu zwanego jednoetapową korektą lakieru, usunięte zostaje ok 50 % wszystkich defektów lakierniczych. Odświeżenie lakieru, ten etap dodaje głębi koloru, znikają mikrorysy. Twoje auto odzyskuje blask.
  2. Korekta wieloetapowa – Proces polega na wieloetapowej korekcie lakieru którą stosujemy w celu usunięcia wszelkich zarysowań, wżerów, zmatowień, nadanie maksymalnego połysku. Proces pozwala na doprowadzenie lakieru praktycznie każdego pojazdu do stanu niemal idealnego. Usunięte zostaje 75 – 99 % niedoskonałości lakieru.
  3. Usuwanie pojedynczych rys i uszkodzeń – proces polegający na usunięciu pojedynczych uszkodzeń lakieru, śladów po ptasich odchodach, otarciach, zarysowaniach.
  4. Renowacja lamp i reflektorów – Renowacja lamp samochodowych to usługa, która w zależności do stanu reflektorów może obejmować czyszczenie reflektorów samochodowych i ich polerowanie, przy wykorzystaniu odpowiednich technik. Zakres usługi każdorazowo dopasowujemy do stanu reflektora, dzięki czemu renowacja lamp samochodowych przynosi najlepsze możliwe efekty. Po przeprowadzeniu procesu renowacji reflektorów możliwe jest ich zabezpieczenie poprzez zastosowanie folii ochronnych PPF lub powłok ceramicznych, aby efekt zachował się przez wiele lat.