kurs kpp
22Sie

Nowy kurs KPP!!! – 14 września

START: piątek, 14 września, godz. 16:00przechwytywanie
ZAPISY: przyjmujemy do czwartku (13 września) do godz.: 16:00.
Zajęcia odbywają się w piątki (16:00 – 20:00) oraz sobota-niedziela (9:00 – 15:00).
Gdzie i u kogo można się zapisać:
GDZIE?
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze,
ul. Nowowiejska 39, 58-500 Jelenia Góra
JAK DOJECHAĆ?
 
Dla kogo obowiązkowy: przede wszystkim dla osób zatrudnionych lub pełniących służbę w jednostkach współpracujących z systemem, o których mowa w art. 15, lub będąca członkiem tych jednostek; m.in. WOPR, GOPR, PSP, OSP, Straż Miejska, Policja.
 
Kto może uczestniczyć: każdy kto posiada pełną zdolność do czynności prawnych (czyli jest osobą pełnoletnią) i jego stan zdrowia pozwala na udzielanie kwalifikowanej pierwszej pomocy.
 
Osoby, które posiadają ważne zaświadczenie o ukończeniu kursu w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy i uzyskaniu tytułu ratownika; [zdany egzamin] zapraszamy w ostatni weekend na recertyfikację.
 
Pomiędzy zjazdami zapraszamy na naszą stronę, na której dostępne są on-line testy weryfikujące wiedzę medyczną. -> http://divemed.pl/quiz/
 
Wysokie kwalifikacje prowadzących, metodyka prowadzenia kursu (duży nacisk nie tylko na przekazanie wiedzy teoretycznej, ale również zdobycie umiejętności praktycznych) oraz zapewniany przez nas sprzęt szkoleniowy pozwalają nam zapewnić naszym słuchaczom wysoką zdawalność egzaminu końcowego.
 
Zakończenie kursu: egzamin – niedziela, 30 czerwca 2018
Recertyfikacja na ostatnim zjeździe
 
ZAPISY: